Sony Xperia Z5 telefonunuz mu bozuldu? Çözüm bizde!

Xperia Z5Xperia Z5 model telefonunuz ile ilgili ne probleminiz olursa olsun ERC İletişim olarak bu problemlerin tümünü çözmek için buradayız.
Mesela Xperia Z5 telefonunuz kapandı, hiçbir şekilde açılmıyor mu? Ya da açılıyor ama problemli olarak çalışıyor, donuyor ya da ısınıyor mu? Telefonun çalışması ile ilgili bir probleminiz yok ama şarj olmuyor ya da arama yapmıyor diyorsanız…
Ya da cam ekran ile birlikte LCD ekran kırıldı ve değişim fiyatları size fazla geldi, uygun fiyata tamir yapan bir firma mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz!
İstanbul / Beylikdüzü merkezli firmamız ERC İletişim (özel teknik servis), Xperia Z5 tamiri konusunda profesyonel olarak hizmet veriyor. Üstelik sadece Beylikdüzü değil, yakın bölgelerde (Avcılar, Esenyurt, Büyükçekmece, Bahçeşehir, Silivri) en iyi tamir hizmeti veren servisler arasında yer alıyor. Eğer sizde telefonunuzu garantili bir şekilde tamir ettirmek istiyorsanız ve en önemlisi bunu uygun fiyatlar karşılığında yaptırmak istiyorsanız, hemen bize ulaşabilirsiniz.

XPERIA Z5 TAMİRİ İÇİN HEMEN FİYAT ALINİLETİŞİM