Telefonların ekranının kırılmaması için önlem alabilirsiniz, kasasının zarar görmemesi için önlem alabilirsiniz yalnız şarj soketi hasarları için önlem almanız oldukça zordur.

Şuan popüler modeller üzerinden gitmek gerekirse, en iyi telefonların dahi ortalama batarya süresi 1 güne yakındır. Akıllı telefon kullanan insanların bir çoğu telefonlarını gece şarja takar ve sabah uyandığında çıkartarak geceye kadar telefonlarını kullanır.

Eğer dikkatli bir tutum sergilemez iseniz şarj ucunu her şarj soketine taktığınızda soket zarar görebiliyor. Bu da bir süre sonra soketi çalışmaz hale getiriyor. Şarj ucunda problem olduğunda data kablosunu değiştirmenizle sorun çözebiliyor ama telefonun soketinde problem varsa tek çözüm yolu değişmesidir.

Eğer telefonunuz artık şarj almıyorsa ve şarj soketinde problem olduğunu düşünüyorsanız, şarj aleti ile birlikte telefonunuzu bize ulaştırabilir, probleminizi çözüme kavuşturabilirsiniz. Eğer sokette problem olduğundan eminseniz ise bizden tamir fiyat bilgisi alabilirsiniz.

ŞARJ SOKETİ TAMİRİ İÇİN HEMEN FİYAT ALINİLETİŞİM