Her ne kadar artık Gorilla Glass gibi yeni teknolojilerde olsa, ekran koruyucuları da olsa talihsizlik sonucu telefonların ekranları kırılabiliyor. Buda telefonu kullanılmaz hale getiriyor ve ekran değişimi gerektiriyor.LCD ekran ve dokunmatik ekranlar telefonların en hassas parçaları arasında yer alıyor. Bu nedenle telefon kullanan insanların en çok dikkat ettiği ve önlemler aldığı parça ekranlar oluyor. Gerek ekran koruyucu filmler ile gerekse telefon kılıfları ile alınan önlemler ekranın kırılma olasılığını önemli derecede düşürüyor.

Her ne kadar ekranların zarar görmemesi, kırılmaması için önlemler alınsa da talihsizlik sonucu birçok telefonun ekranı zarar görebiliyor. Ekran kırılmasa dahi bir süre sonra artık kullanım şekline göre ekran üzerinde çizilmeler oluşabiliyor.

Bu tarz durumlarda daha iyi bir kullanım için ya da telefonunuzun çalışması için ekran değiştirme işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. ERC İletişim olarak, telefonlarınızın hasar görmüş ekranlarını orjinal ya da uygun fiyatlı ekran ile parçalar ile değiştiriyoruz. Telefon modelinize göre iki farklı fiyat alabilirsiniz.

EKRAN DEĞİŞİMİ İÇİN HEMEN FİYAT ALINİLETİŞİM

ekran-degisimi ekran-degisimi-2