Telefonların kullanım şekline ve modeline göre bir süre sonra bataryalar eski performanslarını kaybedebiliyor. Bu durumlarda ise tek çözüm yolu batarya değişimi oluyor.

Eski zamanlarda kullanılan telefonların şarj süresi şimdiki akıllı telefonlara göre çok daha fazla gidiyordu. Yalnız bunla bağlantılı olarak telefonlar çok daha az enerji harcıyor ve telefonun performansını etkileyen unsurlar bulunmuyordu. Buna rağmen telefonların bataryaları çok daha hızlı eskiyor ve gittikçe açık kalma zamanı azalıyordu.

Şimdi ise teknolojinin gelişmesiyle beraber telefonlara renkli ekranlar geldi, kameralar geldi, hızlı internet geldi ve daha sayamayacağımız birçok özellik günümüzün telefonlarında bulunuyor. Bunlar çok fazla enerji harcadığından artık telefonların pilleri daha kısa sürede boşalıyor.

ERC İletişim olarak burada devreye biz giriyoruz. Eski performansını kaybetmiş olan telefonlarınızın pil & batarya değişimi işlemlerini en uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Telefon marka & modeliniz ne olursa olsun, orjinal ve uygun fiyatlı bataryalar için fiyat alabilirsiniz.

BATARYA DEĞİŞİMİ İÇİN HEMEN FİYAT ALINİLETİŞİM

batarya-degisimi-2 batarya-degisimi